Frézar/Sústružník na CNC strojoch

Buderus Schleiftechnik GmbH

Miesto práce
Aßlar, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiacPodľa platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné nastavovanie, nakladanie a prevádzka viacosových obrábacích centier
Starostlivosť o stroj a údržba
Aktívna účasť na neustálom zlepšovaní procesov vo výrobe

Príplatky za zmennosť podľa platnej kolektívnej zmluvy. Ďalšie podrobnosti pri pohovore.

Vzbudili sme váš záujem a chcete aktívne formovať spoločnú budúcnosť? Ste tímový hráč a máte záujem o zodpovednú prácu s možnosťou vlastného rozvoja? Potom nám pošlite svoju informatívnu žiadosť vrátane životopisu v nemeckom alebo anglickom jazyku, kópií certifikátov a možného dátumu nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Siemens Sinumerik - Mierne pokročilý
Bosch Rexroth - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obsluha CNC stroja

Počet rokov praxe

3

Úspešne absolvované vzdelanie v oblasti spracovania kovov, napr. ako operátor rezacieho stroja, CNC sústružník, CNC frézar alebo podobne.
Znalosť CNC a skúsenosti s rôznymi riadiacimi systémami (prednostne Siemens a Heidenhain)
Schopnosť komunikovať a pracovať v tíme
Samostatný a cieľavedomý štýl práce
Vysoký zmysel pre kvalitu a zodpovednosť
Ochota pracovať na zmeny

BUDERUS Schleiftechnik GmbH je medzinárodne pôsobiaca strojárska spoločnosť so sídlom v meste Aßlar v strednom Hesensku. V oblasti tvrdého jemného obrábania rotačne symetrických súčiastok patríme k popredným svetovým dodávateľom presných strojov na vnútorné valcové brúsenie, vonkajšie valcové brúsenie a brúsenie závitov, často v kombinácii s tvrdým sústružením. Naše vysokoúčinné strojové a automatizačné riešenia sa používajú najmä v celosvetovom automobilovom priemysle na presné obrábanie ozubených kolies a hriadeľov.
ID: 4170836  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac