Technik priemyselnej elektroniky/Konštruktér

Buderus Schleiftechnik GmbH

BUDERUS Schleiftechnik GmbH, Industriestraße, Aßlar, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
2 800 EUR/mesiacMzdové príplatky platné podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapojenie komponentov podľa E-plánu
Predmontáž elektrických káblov, káblových zväzkov
Montáž rozvodných skríň a ich označovanie podľa E-Plánu
Príprava a inštalácia káblových vedení/kanálov
Spojovacie dopravné pásy, systémy KSS/chladenie, dopravníky triesok, chladiace systémy
Inštalácia nakladacích systémov
Demontáž, balenie a správne označenie komponentov na prepravu
Pripojenie komponentov (chladiaca kvapalina, dopravník triesok, pás, nakladacie systémy) k stroju
Zapnutie a uvedenie stroja do prevádzky
Odstránenie chybných bodov
Vykonávanie údržby/opravy a prestavby strojov u zákazníka

Mzda podľa kolektívnej zmluvy.

Vzbudili sme váš záujem a chcete aktívne formovať našu budúcnosť? Ste tímový hráč a máte záujem o zodpovednú prácu s možnosťou vlastného rozvoja? Potom nám pošlite svoju informatívnu žiadosť vrátane životopisu v nemeckom alebo anglickom jazyku, kópií certifikátov a dátum možného nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
EPLAN - Základy
SIMATIC STEP 7 - Základy
SIMATIC HMI - Základy
Siemens Sinumerik - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Servisný technik, stavba CNC strojov, elektroúdržba

Počet rokov praxe

3

Úspešne ukončené štúdium v oblasti elektrotechniky, niekoľkoročná odborná prax v oblasti strojárstva je žiadúca, orientácia na služby, zmysel pre kvalitu a zodpovednosť,
samostatný a cieľavedomý štýl práce, ochota cestovať na služobné cesty

BUDERUS Schleiftechnik GmbH je medzinárodne pôsobiaca strojárska spoločnosť so sídlom v meste Aßlar v strednom Hesensku. V oblasti tvrdého jemného obrábania rotačne symetrických súčiastok patríme k popredným svetovým dodávateľom presných strojov na vnútorné valcové brúsenie, vonkajšie valcové brúsenie a brúsenie závitov, často v kombinácii s tvrdým sústružením. Naše vysokoúčinné strojové a automatizačné riešenia sa používajú najmä v celosvetovom automobilovom priemysle na presné obrábanie ozubených kolies a hriadeľov.
ID: 4166102  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac