Reagujte bez životopisu

Trade Marketing Specialista / Specialistka off Trade pro export

Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • budete se podílet na vývoji Trade Marketingových nástrojů pro obchodní kanál Off Trade na exportních trzích
  • budete připravovat POS materiály pro exportní trhy
  • budete analyzovat úspěšnost jednotlivých promo aktivit na exportních trzích
  • budete vyhledávat nové obchodní příležitosti na exportních trzích
  • budete koordinovat změny obalů na exportních trzích
  • budete spravovat merchandisingový katalog

Ideální kandidát?

  • má zkušenosti s Trade Marketingem, ideálně s přesahem na zahraniční trhy
  • má dobré analytické a prezentační schopnosti
  • má proaktivní přístup k řešení problémů a skvělé komunikační dovednosti
  • má ukončené středoškolské vzdělání, vysoká škola je výhodou;
  • angličtinu zvládá na úrovni rodilého mluvčího
  • němčina je další plus
  • je ochotný cestovat (20 – 30% pracovní doby)

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr s kanceláří v Praze
  • firemní benefity – deputátní pivo, příspěvek na aktivní trávení volného času, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování apod.
  • jazykové vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • první pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost delšího neplaceného volna
Možnost si napracovat hodiny
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4790155  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc