Referent colných služieb

BUDAMAR LOGISTICS, a.s.

Miesto práce
Čierna nad Tisou
800 - 1 000 EUR/mesiacod 800 - 1000 € brutto, reálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta (príplatky za prácu počas víkendu alebo sviatkov, prémie....)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie činností súvisiacich so zabezpečením vykonania colného konania
• Overovanie správnosti deklarovaných zásielok
• Zodpovednosť za fyzickú kontrolu zásielok
• Zabezpečenie osobného zastúpenia na colnom úrade
• Poskytovanie súčinnosti colnému úradu vrátane podanie vysvetlenia
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami podľa aktuálnych potrieb colného úradu alebo zákazníkov
• Kontrola správnosti a úplnosti údajov na prijatých sprievodných dokumentoch
• Evidencia dokladov, hlásení a prekládkových zoznamov
• Zodpovednosť za pravidelný reporting

Práca v nerovnomernom pracovnom čase, 12h zmeny (bez nočnej práce, aj počas víkendov)

- pravidelné odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
- príspevok na dovolenky, kultúru a šport
- nadštandardný príspevok na stravovanie
- mobilný telefón aj na súkromné účely

Pri zasielaní Vašich materiálov prosíme uviesť písomný súhlas s ich spracovaním v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetky zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ vzdelanie
• Maďarský jazyk – aktívne, znalosť ruského/ukrajinského jazyka výhodou
• Balík MS Office – užívateľ
• Skúsenosti s prácou v colnom softvéri výhodou
• VP skupiny B
• Samostatnosť, flexibilita, dôslednosť

Akciová spoločnosť s medzinárodnou účasťou so zameraním na poskytovanie komplexných zasielateľských služieb v oblasti cestnej, železničnej, intermodálnej a multimodálnej prepravy, vlastniaca súkromného železničného dopravcu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4340829  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac