Odborná referentka - Back office

BUDAMAR LOGISTICS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre odsúhlasovanie zmluvných objemov preprav, tvorba grafikonu prepráv a komunikácia s partnermi v ruskom jazyku
- spracovávanie podkladov pre fakturáciu
- realizácia fakturácie
- kontrola správnosti faktúr od dodávateľov
- evidencia zmlúv a dohôd
- administratívne práce podľa potreby

- dlhodobá profesionálna príležitosť v prostredí prosperujúcej firmy
- možnosť získať nové odborné skúsenosti,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štrukturované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dôslednosť a pracovitosť
- pružnosť a schopnosť pracovať pod tlakom
- ochota pracovať s vysokým nasadením a precíznosťou
- štúdium v odbore špedícia, logistika, zasielateľstvo, doprava- výhodou
- znalosť ruského jazyka na komunikatívnej úrovni- nevyhnutná podmienka
- znalosť ukrajinského, anglického alebo iného jazyka výhodou
- skúsenosť s programom NEW SPED- výhodou
- flexibilita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť
- samostatnosť, spoľahlivosť

Akciová spoločnosť s medzinárodnou účasťou so zameraním na poskytovanie komplexných zasielateľských služieb v oblasti cestnej, železničnej, intermodálnej a multimodálnej prepravy, vlastniaca súkromného železničného dopravcu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2368877  Dátum zverejnenia: 23.3.2018