Elektrotechnik - Výroba rozvádzačov

BUČO, s.r.o.

Miesto práce
Fedinova 18, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiac+ stravné lístky + bonusy za dosiahnuté výsledky/plnenie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba rozvádzačov do 1000 V - od malých modulových po veľké hlavné rozvádzače, rozvádzače k strojom, technologickým zariadeniam a iné. Samostatná práca na základe predloženej projektovej dokumentácie (k dispozícii je interná technická podpora). Medzi konkrétne aktivity patrí napríklad skladanie konštrukcie rozvodnice, rozloženie a zapájanie modulárnych prístrojov ako ističe, prúdové chrániče, zvodiče prepätia a podobne, ale aj skúška funkčnosti vyrobeného produktu.

- práca v rodinnej firme predstavuje dynamické flexibilné prostredie, väčšiu individuálnu zodpovednosť a možnosť osobne napredovať
- pozícia ponúka možnosť flexibilného ohodnotenia a odmien na základe dosiahnutých výsledkov
- profesijný rast - pravidelné školenia a výstavy
- možnosť získania odbornej spôsobilosti podľa platných technických noriem

V prípade záujmu prosím pošlite životopis e-mailom na [email protected] a my Vás následne kontaktujeme.

Môžete nás tiež kontaktovať na telefónnom čísle 0905 646 011.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektrotechnik podľa §21 vyhlášky č. 508/2009 Z. z.

- ochota učiť sa
- ochota spolupracovať v kolektíve

BUČO je dodávateľ elektroinštalačného materiálu, komponentov pre priemysel a automatizáciu a výrobca rozvádzačov do 1000 V. Na trhu pôsobíme už viac ako 30 rokov s pobočkami v Bratislave, Košiciach a Senici. Priamo spolupracujeme s najvýznamnejšími medzinárodnými výrobcami. Názov firmy nesie meno jej majiteľov od roku 1990 a odzrkadľuje zodpovednosť, s ktorou pristupujeme k podnikaniu. Sme rodinná firma a je pre nás dôležité rozvíjať dlhodobé úspešné vzťahy s odberateľmi, dodávateľmi a zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3649054  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac