Elektrotechnik - predajca

BUČO, s.r.o.

Miesto práce
Fedinova 18, Petržalka
Termín nástupu
15.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 1500 EUR (podľa kvality odvedenej práce a dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrotechnik – predajca je zodpovedný za obchodnú činnost a logistiku – nákup a predaj podľa technických špecifikácií (maloobchod a veľkoobchod). Pracovná pozícia vyžaduje kontakt so zákazníkmi, odborné poradenstvo v rámci ponúkaného sortimentu elektrotechnického materiálu. Schopnosť udržiavat a rozvíjať korektné vzťahy s dodávatľemi a odberateľmi je klúčová. Úspešný kandidát bude mať príjemné vystupovanie, bude efektívne komunikovať interne v rámci firmy ako aj s externým prostredím. Ochota učiť sa a prevziať vlastnú iniciatívu výhodou.

- Práca v príjemnom prostredí v mladom a dynamickom kolektíve
- Profesijný rast – pravidelné školenia a výstavy
- Možnosť získania odbornej spôsobilosti podľa platných technických noriem
- Team building, kultúrne podujatia a športové aktivity, zájazdy

Životopis prosím posielajte na e-mailovú adresu [email protected] a do predmetu uveďte názov pracovnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.1.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Okrem technických predpokladov si ceníme zmysel pre humor a ochotu stať sa plnohodnotným členom tímu po ľudskej stránke. Korektnosť je na prvom mieste. Ochota napredovať, riešiť problémy samostatne a prispieť vlastným názorom veľkou výhodou.

BUČO je rodinná spoločnosť založená na tradičných hodnotách, zaoberajúca sa predajom elektroinštalačného materiálu, komponentov pre automatizáciu a výrobou nízkonapäťových rozvádzačov. Spolupracujeme s najvýznamnejšími medzinárodnými výrobcami zaručujúcimi najvyššiu kvalitu. Názov firmy nesie naše meno od roku 1990 a odrzkadluje zodpovednosť, s ktorou k podnikaniu pristupujeme. Počas svojho 28-ročného pôsobenia na trhu prinášame klientom odborné technické a ekonomické riešenia s prihliadnutím na individuálne špecifikácie. Poskytujeme riešenia na zvýšenie komfortu bývania klientov v podobe inteligentnej elektroinštalácie. Svoju činnosť zameriavame na znižovanie spotreby energie berúc ohľad na životné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Fedinova 18
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 2555704   Dátum zverejnenia: 11.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 1500 EUR (podľa kvality odvedenej práce a dosiahnutých výsledkov)