Nákupca drevnej hmoty

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen-Bučina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 870 € + prémie, bonusy viď zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za nákup primeraného množstva a sortimentu drevnej hmoty v požadovanej kvalite a cene pre potreby výroby.
Riadi logistiku prepravy nakúpených komodít.
Vedúcemu oddelenia podáva informácie o vývoji na trhu s drevom a drevnými komoditami, o problémoch vyskytujúcich sa pri realizácii objednávok a zmlúv.
Zodpovedá za kontrolu správnosti fakturácie a vystavenie faktúr.
Zodpovedá za úspešnú notifikáciu recyklátu zo zahraničia.

Výška mesačnej mzdy závisí od skúseností a napredovania na danej pracovnej pozícii. Na pracovnom pohovore je možná dohoda

Spoločnosť ďalej ponúka:
Mesačný dochádzkový bonus vo výške 64€,
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (sobota, nedeľa) vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca (nad rámec ZP)
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov - pracovné výročie každých 5 rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca do výšky 200 €
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Závodné stravovanie s doplatkom zamestnanca 0,77 €/obed, večera
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske prehliadky
Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania – 2 vstupy mesačne
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

Pokiaľ Vás zaujala naša pracovná pozícia, prosím pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected]
Do predmetu správy uveďte: "Nákupca drevnej hmoty "

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lesníctvo, drevárstvo, marketing a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- analytické a logické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- ochota prehlbovať svoje znalosti
- schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť, precíznosť, flexibilita,
- bývanie do 25 km od Zvolena - výhodou.
- prax - výhodou.

Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.

V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lučenecká cesta 1335/21
960 96 Zvolen
ID: 3200645   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 870 € + prémie, bonusy viď zamestnanecké výhody, benefity