Obsluha VZV na expedícii

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen-Bučina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,00 €/hod. + prémie, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vysokozdvižného vozíka (VZV) nad 5 t,
- príprava materiálu na expedíciu,
- nakládka a vykládka kamiónov a vagónov,
- práca s PC.

- pravidelné školenia a obnova preukazov,
- mesačný dochádzkový bonus vo výške 64€,
- príspevok zamestnávateľa vo forme mesačných prémií do výšky 30%,
- príspevok zamestnávateľa za prácu počas víkendov vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca,
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier,
- príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy,
- pravidelné lekárske preventívne prehliadky,
- garancia mzdy načas,
- práca v nadnárodnej skupine Kronospan – stabilita a perspektíva silnej spoločnosti,
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené kritériá, prosím pošlite si svoju žiadosť: personalne@bucina-ddd.sk
Do predmetu správy uveďte: VZV expedícia

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

drevárske, strojárske príp. iné technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie obsluhy VZV skupiny W2,
- zodpovedný prístup k práci,
- samostatnosť, flexibilita,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- organizačné schopnosti.

Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.

V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lučenecká cesta 1335/21
960 96 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Kružliaková
Tel.: +421453250978
E-mail: poslať životopis
ID: 3172358   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,00 €/hod. + prémie, bonusy