Mechanik strojov a strojných zariadení

Bučina DDD, spol. s r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná prehliadka strojného zariadenia (evidencia formou tzv. check listov) za účelom udržania chodu výrobnej linky v bezporuchovom stave,
- preventívna údržba, mazanie, opravy a montáže strojov a strojných zariadení; včasná diagnostika porúch,
- prehľad o potrebe náhradných dielov a aktívna optimalizácia nákladov,
- koordinačné práce počas technologických prestávok a organizovanie skupiny ľudí,
- po zaučení práce na hydraulike a rozvodoch stlačeného vzduchu.

Práca je vhodná aj pre absolventa:
Absolvent bude mať prideleného svojho mentora a bude mať vytvorený zaškoľovací program, v ktorom sa bude zaúčať na vyššie uvedené pracovné požiadavky.

- pravidelné školenia a obnova preukazov (BOZP, VZV, zváračské preukazy, pracovné plošiny, práce vo výškach, viazanie bremien a podobne),
- dochádzkový bonus (mesačný),
- príspevok zamestnávateľa vo forme mesačných prémií do výšky 30%,
- príspevok zamestnávateľa za prácu nadčas / nadvýkon nad rámec zákonných príplatkov,
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier,
- príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy,
- pravidelné lekárske preventívne prehliadky,
- práca v nadnárodnej skupine Kronospan – stabilita a perspektíva silnej spoločnosti,
- možnosť práce v zahraničných podnikoch skupiny Kronospan po zaučení,
- možnosť kariérneho rastu a príležitosť stať sa školiteľom v určitej oblasti výroby,
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoju žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu: personalne@bucina-ddd.sk.
Do predmetu správy uveďte: Mechanik.

Uchádzači o zamestnanie dostanú vyrozumenie po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítané sú skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie, schém hydrauliky, či skúsenosť s pneumatickými rozvodmi, prípadne orientácia v strojníckych tabuľkách,
- vyžaduje sa praktické myslenie pre riešenie technických problémov a ideálne sú skúsenosti s prácou na dielni (výmena ložiska, prevodovky, reťaze a pohony),
- práca mechanika vyžaduje bystrý úsudok, ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu, učiť sa nové veci a spolupracovať s kolektívom,
- vhodné je mať zváračský preukaz a skúsenosti; vyžaduje sa preukaz VZV.

Požadujeme aby mal uchádzač trvalé bydlisko max. do 25 km od Zvolena.

Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.

V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lučenecká cesta 1335/21
960 96 Zvolen

Kontakt

ID: 2954011   Dátum zverejnenia: 5.12.2017