Reagujte bez životopisu

Projektový manažér, stavbyvedúci

BUČEK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUČEK, s.r.o. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území západného slovenska . V rámci rozširovania stavebnej činnosti , hľadáme nového kolegu.
Náplň práce stavbyvedúci : Projektový manažér, stavbyvedúci

1,Vyhľadávanie obchodných príležitosti- stavieb

Riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe podľa technickej dokumentácie
Organizácia stavebných prác v súlade s harmonogramom, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
Dodržiavanie požiadaviek kvality podľa zmluvy s objednávateľom v zmysle platných technických noriem
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
Zodpovednosť za realizáciu stavebných prác a prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom
Koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu, zodpovednosť za včasné dodávky tovarov a prác
Zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi
Vedenie a pravidelná aktualizácia stavebného denníka a komplexnej dokumentácie stavby
Príprava harmonogramu stavby a jeho aktualizácia, účasť na kontrolných dňoch
Operatívne riešenie reklamácií a nedostatkov pri dodávkach materiálov alebo prác
Zabezpečovanie dodržiavania BOZP a PO na stavbách
Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
Príprava podkladov pre fakturáciu, kontrola nákladov a subdodávateľských faktúr
Sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu počas realizácie
V súčinnosti so stavebnou prípravou zabezpečenie kolaudácie a odovzdanie stavby

-Cieľové odmeny podľa hospodárskeho zisku stavby
-Možnosť profesionálneho rastu
-Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel , Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctva

Počet rokov praxe

6

Máte stavebné vzdelanie(okrúhla pečiatka) , rád komunikujete s ľuďmi
Skúsenosť s realizáciou stavieb PODMIENKOU
Skúsenosti aspoň 3 roky v oblasti staviteľstva
Ste človek samostatný, zodpovedný, flexibilný a so zmyslom pre detail
Máte aktívny prístup k práci pri efektívnej organizácii priorít
Máte technické myslenie, organizačné, koordinačné a hodnotiace schopnosti
Viete čítať technickú dokumentáciu a sledovať jej dodržiavanie v realizácii
Máte skúsenosti s vedením pracovného kolektívu a dodávateľov na stavbách
Máte skúsenosti s prípravou a vyhodnocovaním harmonogramov
Odborná spôsobilosť stavbyvedúceho je výhodou

AUTODOPRAVA-dopravné staviteľstvo

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3926942  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac