Manažér reštaurácie (GMA)

BUCCANERA, s. r. o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej rodinnej reštaurácie v Záhorskej Bystrici hľadáme vhodného kandidáta na post manažéra reštaurácie. Práca je vhodná iba pre človeka so skúsenosťami, ktorý sa už v minulosti podieľal na otváraní alebo riadení podobného typu a la carte reštaurácií (cca 16 zamestnancov, dvojzmenná prevádzka, kapacita 120 miest na sedenie, sezónne menu, letná terasa s grilom, vysoká úroveň jedál a servisu, zážitková gastronómia).
Hľadáme človeka, ktorého gastronómia baví, žije ňou, sleduje nové trendy v gastrosektore a nebojí sa tieto nové postupy aj presadzovať a implementovať.
Náplňou práce manažéra BISTRIC Restaurant bude predovšetkým:
- podpora majiteľa reštaurácie v realizácii navrhnutej stratégie podnikania a podieľanie sa na jej ďalšom rozvoji,
- zodpovednosť za plnenie ekonomických cieľov,
- nastavenie, kontrola a optimalizácia prevádzkových procesov,
- zabezpečenie celkového plynulého chodu reštaurácie,
- zabezpečenie vysokej kvality zákazníckeho servisu,
- kultivovaná prozákaznícka orientácia, budovanie dobrého mena podniku, management sťažností,
- zodpovednosť za všetok personál reštaurácie, za výber, školenie, motiváciu, vedenie a plánovanie pracovného času,
- v prípade potreby aj operatívne zastúpenie kolegov,
- participácia na vytváraní nového, sezónneho menu a nápojového lístka, najmä s prihliadnutím na cenové kalkulácie a celkové náklady,
- dohľad nad výberom dodávateľov a komunikáciou s nimi, objednávanie a prijímanie tovaru, kontrola kvality dodaného tovaru a nákladov,
- plánovanie a realizácia eventov, ich personálne, materiálne a organizačné zabezpečenie a finančné nastavenie,
- spracovanie uzávierky, výkazov, manipulácia s tržbami,
- zodpovednosť za čistotu a dodržiavanie hygienických predpisov, gastronomických zásad HACCP a BOZP.

Ponúkame:
- štandardný a férový pracovný vzťah na plný úväzok podľa Zákonníka práce,
- nadštandardné finančné ohodnotenie (nadčasy a zákonné príplatky za víkendy a sviatky sú už zahrnuté v plate),
- v plnej výške hradené, kultúrne a kvalitné zamestnanecké stravovanie,
- zamestnanecké zľavy,
- platenú dovolenku podľa Zákonníka práce,
- prácu v atraktívnom pracovnom prostredí novej reštaurácie vybavenej špičkovými technológiami,
- stabilné miesto výkonu práce,
- školenia na rozvíjanie zručností a profesijný rozvoj,
- nefajčiarske pracovné prostredie v stabilnom rodinnom podniku,
- mladý a progresívny pracovný tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
FoodMan - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

F&B manager, prevádzkar

Počet rokov praxe

5

Hľadáme manažéra, ktorý má podnikateľského ducha, je zodpovedný, má dobré organizačné schopnosti, je komunikatívny, schopný pracovať v tíme ale aj samostatne, je prirodzený leader s „hands on“ mentalitou. Uprednostňujeme uchádzača, ktorý je časovo flexibilný a schopný pracovať pod tlakom. Samozrejmosťou sú čistotnosť, kultivované vystupovanie a čistý register trestov.

Sme nová rodinná reštaurácia v Záhorskej Bystrici v Bratislave s názvom BISTRIC Restaurant. Naša kuchyňa vsádza na kvalitné, podľa možnosti lokálne suroviny, sezónnosť, gastrotradície Záhoria a Bratislavy, ale nebojíme sa ani nového prístupu ku klasickým a svetovým jedlám. Reštaurácia je situovaná v novostavbe postavenej za týmto účelom, disponuje novým moderným vybavením a vkusným interiérom. V letnej sezóne prevádzkuje vonkajšiu terasu s grilom. Celý podnik nesie rodinné rysy a snaží sa vytvoriť priateľské a férové pracovné prostredie. Reštaurácia sa pýši aj bohatou vinotékou s dobrou ponukou Slovenských a svetových vín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4577443  Dátum zverejnenia: 5.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac