Účtovníčka v cestovnej kancelárii

BUBO Travel Agency

Miesto práce
Dunajská 31, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kancelárska práca spojená s zapisovaním a kontrolou platieb za služby v cestovnom ruchu do interného systému

- práca vo veľmi peknej kancelárii v centre Bratislavy, s možnosťou parkingu pre bicykel či dobíjania elektrického auta
- ocitneš sa v tíme, ktorý miluje cestovanie, a rozhovory o Patagónii, Tibete či Tonge ťa už neprekvapia
- naši zamestnanci vyrážajú aj na cesty či už vo forme FAM tripov či priamo zájazdov BUBO
- práca v cestovateľskej kancelárii s 33-ročnou tradíciou, možnosť neustále rásť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Precíznosť, spoľahlivosť, bezproblémové ovládanie PC, práca s excelom, vhodné ovládanie účtovníctva.

Sme BUBO, lovci zážitkov, ktorí už tri desaťročia posúvajú hranice slovenského cestovania. Chodíme od pólu k pólu, všade tam, kam sa iní neodvážia. Do tímu teraz hľadáme pracovníka vízového oddelenia, aby mali všetci naši klienti a sprievodcovia bezproblémový príchod a pobyt vo svojej destinácii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4483391  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac