Masér, masérka v 4hviezdičkovom hoteli Malvázia

BTT s.r.o.

Miesto práce
906 34, okres Senica
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje plynulú prevádzku hotelového wellness
• riadi, usmerňuje, odborne vedie a kontroluje zamestnancov na stredisku wellness
• priamo aj vykonáva masáže a relaxačné procedúry ubytovaných a neubytovaných hostí
• zabezpečuje doplnkový predaj kozmetiky
• dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov
• zodpovedá za dobrý technický stav a čistotu celého wellness

• zázemie stabilnej spoločnosti
• práca v mladom a príjemnom kolektíve 4* hotela
• dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,
• stála pravidelná mesačná mzda, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie alebo príspevok na cestovné do 30 km.,
• možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,
• množstvo zamestnaneckých zliav a výhod

• Zľava na vybrané hotelové služby
• Zamestnanecká strava priamo v hoteli
• Poskytovanie uniformy a jej čistenia

V prípade záujmu pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou na: [email protected]

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti BTT s.r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• odborná prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok
• ukončené vzdelanie v odbore masér alebo fyzioterapeut výhodou
• spôsobilosť vykonávať masáže: medovú, lomi-lomi, lávové kamene
• príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
• zodpovednosť, samostatnosť, proaktívny prístup k práci
• časová flexibilita
• ovládanie AJ alebo NJ - výhodou

Spoločnosť BTT s.r.o. je činná v oblasti environmentálnych služieb

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3308116  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou