Vodič MKD turnus 2 + 1

BTT SLOVAKIA, s.r.o.

Slovensko, Francúzsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
816 - 2 790 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesto pre vodiča MKD pre taliansku dopravnú spoločnosť BARBON TRASPORTI srl.
Fixný turnus 2 týždne v práci a týždeň doma, (prípadne iný turnus po dohode).
Pracuje sa v jedno osádke s plachtovými návesmi.
99% prepráv je medzi Talianskom a Francúzskom.
Vyžadujeme všetky potrebné doklady pre výkon profesie a prax minimálne 2 roky s návesom.
ADR preukaz výhodou s príplatkom
Nástupný plat 90,- EUR v čistom za každý deň v kamióne,
po skúšobnej dobe ďalšie navyšovanie mzdy.

2 týždne v práci a 1 týždeň doma,
zabehnutý turnus ktorý funguje 10 rokov,
striedanie vo štvrtok - víkend s rodinou,
striedanie služobným vozidlom,
fixné miesto striedania Treviso, Taliansko,
stála partia a stále vozidlo,
nástupný plat za každý deň v kamióne 90,- EUR v čistom,
vernostný program,
99% prepráv medzi Francúzsko - Taliansko, (Nemecko nevozíme),
denný príplatok za ADR preukaz,
možnosť pracovať aj iný turnus,

Informácie o výberovom konaní

0908 229 715 alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Podmienky::
- Vodičský preukaz skupiny C, E,
- Kvalifikačná karta vodiča,
- Digitálna tachografová karta,
- Psychotesty,
- Lekárska prehliadka
- Skúsenosti v medzinárodnej nákladnej doprave,
- Znalosť slovenského alebo talianskeho jazyka

Kamiónová spoločnosť Barbon Trasporti s.r.l. s 60 ročným pôsobením v Európe a s pobočkou od roku 2006 aj na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3108101  Dátum zverejnenia: 28.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac