Administratívny pracovník/čka (Office manager)

BTS Technology, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov k fakturácii
- vystavovanie faktúr
- evidencia došlých a vyšlých dokumentov, pracovných zmlúv
- denná aktualizácia pridelených excel súborov
- tvorba prehľadov
- kontrola podkladov k dochádzkam
- zodpovednosť za úhrady faktúr, kontrola banky a následná evidencia úhrad
- iné činnosti súvisiace so zabezpečením administratívneho chodu pridelenej dcérskej spoločnosti v Poľsku

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 13. a 14. plat udeľovaný v závislosti od výsledkov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii sú veľkou výhodou.
Ovládanie poľského jazyka na komunikatívnej úrovni je taktiež veľkou výhodou.

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb v oblasti odpadového hospodárstva. Ponúka súhrnné riešenia pre všetky druhy prevádzok so zameraním sa na maximálne dotriedenie a znižovanie množstva odpadu vyvezeného na skládku. Rovnako zabezpečuje aj poradenstvo v oblasti legislatívy. V súčasnosti medzi jej klientov patria medzinárodné výrobné spoločnosti z oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4076147  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac