Verejný zdravotník

BTS-PO, s.r.o.

Miesto práce
Rumanova 22, 080 01 Prešov
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacPo preukázaní minimálne ročnej praxe poskytujeme variabilnú zložku mzdy do 100 €. Výška variabilnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od rokov praxe a preukázaných znalostí legislatívy. Variabilnú zložku mzdy poskytujeme po splnení podmienok pre jej udelenie v zmysle interných pokynov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vykonávanie činnosti PZS pre zamestnancov vykonávajúcich práce zaradené do kategórie 1 a 2 v rozsahu podľa § 30ab zákona č. 355/2007 Z. z. na pracoviskách zmluvných aj nezmluvných klientov,
 vypracovávanie a aktualizácia dokumentácie: posudkov o riziku s kategorizáciou prác z hľadiska zdravotného rizika, prevádzkových poriadkov a iných dokumentov v zmysle platnej legislatívy,
 vykonávanie auditov pracovísk a pravidelných kontrol pracovísk,
 znalosť legislatívnych predpisov v oblasti ochrany zdravia pri práci,
 sledovanie legislatívnych zmien a ich uplatňovanie v rámci poradenstva pre zamestnávateľa a klientov zamestnávateľa,
 ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podmienkou je ukončené vzdelanie v oblasti verejného zdravotníctva

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikačne zručnosti, svedomitosť a spoľahlivosť, bezúhonnosť, kultivovaný písomný a slovný prejav.

Poskytovanie bezpečnostnotechnických služieb, činnosť špecialistu a technika požiarnej ochrany, kurzy a školenia v oblasti BOZP a PO, civilná ochrana, služby ADR, revízie VTZ tlakových, zdvíhacích a elektrických, kontroly detských ihrísk, kontrola a čistenie komínov, deratizačné práce. Ďalšie informácie nájdete na www.btspo.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4189301  Dátum zverejnenia: 24.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac