Špecialista požiarnej ochrany

BTS-PO, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
jún 2022
1 000 - 1 400 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od vedomostí a praxe uchádzača a bude dohodnutá s úspešným uchádzačom pri pracovnom pohovore. Ponúkaná mzda pozostáva z fixnej (pevnej) zložky mzdy a z variabilnej zložky mzdy, ktorá má charakter osobného ohodnotenia zamestnanca na základe jeho činnosti a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu do nášho tímu. Vašou hlavnou činnosťou bude vykonávanie činnosti špecialistu požiarnej ochrany a technika požiarnej ochrany v súlade s právnymi normami Slovenskej republiky a v súlade s pokynmi a smernicami spoločnosti BTS-PO, s.r.o.

Práca nie je monotónna a vyžaduje si cestovanie, prevažne v rámci Prešovského a Košického kraja.

Bližšie informácie viď. www.btspo.sk

- Motivujúca mzda obsahujúca fixnú a variabilnú zložku
- Mladý a priateľský kolektív
- Teambuildingy
- Predĺžená prestávka na obed v trvaní 50 min
- Homeoffice - 2 dni v mesiaci
- Príspevok na cestovné
- Možný kariérny postup
- Možnosť bezplatných aktualizačných odborných príprav ŠPO, TPO
- Káva a čaj na pracovisku
- Koncoročné odmeny v závislosti od pracovných výkonov

Na výberové konanie budú pozvaní iba záujemcovia s platným osvedčením špecialistu požiarnej ochrany. Podmienkou je preukázanie praxe v odbore. Podmienkou pre prijatie do zamestnania je preukázanie zdravotnej spôsobilosti pre práce vykonávané vo výške.

Sme nefajčiarske pracovisko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie : stavebné, strojnícke, elektrotechnické odbory

Ostatné znalosti

Dôraz na detaily - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Jednanie so zákazníkmi - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ŠPO, TPO / PO

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí spĺňať nasledujúce podmienky:
- platné osvedčenie špecialistu požiarnej ochrany
- znalosti v oblasti OPP, technické myslenie
- požadovaná prax v oblasti OPP (bude overovaná)
- vodičský preukaz - aktívny vodič
- zdravotná spôsobilosť pre práce vykonávané vo výške
- dôslednosť v dodržiavaní termínov, spoľahlivosť
- schopnosť zorganizovať si prácu, odolnosť voči stresu
- bezchybný písomný a ústny prejav, reprezentatívnosť

Ďalšie zohľadňované vlastnosti:
- komunikatívnosť a asertívnosť
- lektorská spôsobilosť, lektorské zručnosti
- tímový hráč

Vedomosti uchádzačov z oblasti OPP budú overované na pracovnom pohovore. Uprednostníme uchádzačov, ktorí odprezentujú vlastné riešenie protipožiarnej bezpečnosti stavby.

Poskytovanie bezpečnostnotechnických služieb, činnosť špecialistu a technika požiarnej ochrany, kurzy a školenia v oblasti BOZP a PO, civilná ochrana, služby ADR, revízie VTZ tlakových, zdvíhacích a elektrických, kontroly detských ihrísk, kontrola a čistenie komínov, deratizačné práce. Ďalšie informácie nájdete na www.btspo.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1097070  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac