Nákupca - skladník

BTS Hotels & Restaurants, s.r.o.

Kúpele Lučivná / Family resort Lučivná, Mengusovce-Lučivná - Liečebný ústav
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj zásob do skladu,
- administratívna evidencia zásob v skladovom informačnom systéme,
- nákup zásob, hmotná zodpovednosť za stav zásob na sklade
- kontrola záručných lehôt skladových zásob,
- zodpovednosť za správne uskladnenie zásob,
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach,
- dodržiavať príkazy nadriadeného v súvislosti zo zabezpečením plynulého chodu skladu

Perspektívne zamestnanie, práca v exkluzívnom prostredí, možnosť profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, prechodné zamestnanecké ubytovanie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- skúsenosť s prácou skladníka výhodou
- prívetivé, príjemné vystupovanie a ochotné správanie
- samostatnosť a ústretovosť
- zodpovedný prístup k práci, zmysel pre poriadok a precíznosť, disciplína, spoľahlivosť
- platný zdravotný preukaz

Novootvorený family resort v krásnej podtatranskej lokalite v Lučivnej poskytujúci ubytovacie, stravovacie, športové, relaxačné a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, rodiny s deťmi, firemnú klientelu (prezentácie, firemné-športové dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kollár
Tel.: +421915982054
E-mail: poslať životopis
ID: 4815767  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac