Можливість для людей з України

Čašník, servírka

BTS Hotels & Restaurants, s.r.o.

Miesto práce
Kúpele Lučivná, Mengusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
900 - 950 EUR/mesiac+ variabilná zložka 100 eur, + odmeny, + zákonné príplatky za sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov
- dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí a zásad stolovania
- komplexná starostlivosť o zákazníka - poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov
- hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár
- práca s registračnou pokladňou

- možnosť pracovať  dlhý týždeň / krátky týždeň  prípadne týždeň / týždeň
- perspektívne zamestnanie,
- práca v exkluzívnom prostredí,
- možnosť profesionálneho rastu,
- možnosť využívať športové a regeneračné zariadenia.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore
- prívetivé, príjemné vystupovanie a ochotné správanie
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
- samostatnosť a ústretovosť
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- platný zdravotný preukaz

Novootvorený family resort v krásnej podtatranskej lokalite v Lučivnej poskytujúci ubytovacie, stravovacie, športové, relaxačné a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, rodiny s deťmi, firemnú klientelu (prezentácie, firemné-športové dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4129610  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac