Chyžná

BTS Hotels & Restaurants, s.r.o.

Miesto práce
Lučivná
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
640 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie hotelových izieb podľa štandardov
- výmena použitej posteľnej bielizne a uterákov
- dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb

Perspektívne zamestnanie, práca v exkluzívnom prostredí, možnosť profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, prechodné zamestnanecké ubytovanie, možnosť využívať športové a regeneračné zariadenia.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosť s prácou chyžnej výhodou
- prívetivé, príjemné vystupovanie a ochotné správanie
- samostatnosť a ústretovosť
- zodpovedný prístup k práci, zmysel pre poriadok a precíznosť
- platný zdravotný preukaz

Novootvorený family resort v krásnej podtatranskej lokalite v Lučivnej poskytujúci ubytovacie, stravovacie, športové, relaxačné a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, rodiny s deťmi, firemnú klientelu (prezentácie, firemné-športové dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 98
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viktor Kosmák
E-mail: poslať životopis
ID: 4071022  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 640 EUR/mesiac