Stavbyvedúci / Stavebný majster

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
1 500 - 1 700 EUR/mesiacplatové ohodnotenie v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BTK-bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. príjme na pozíciu Stavbyvedúci / Stavebný majster s nástupom ihneď.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
- samostatné riadenie a organizovanie stavby ( stavby v rámci celého Slovenska)
- podrobné a dôkladné poznanie a realizácia stavby v súlade so schválenou projektovou dokumentáciou
- komunikácia s investorom, projektantom a technickým dozorom stavby
- plnohodnotné zastúpenie hlavného stavbyvedúceho
- plánovanie a dohľad nad výkonom stavebných prác, dodržiavaním časového harmonogramu stavby a jeho pravidelná aktualizácia
- koordinácia prác dodávateľov, subdodávateľov a včasné zaistenie dodávok strojov a materiálu, riešenie omeškaní dodávok
- dohliadanie na kvalitu uskutočnených prác,
- dodržiavanie stavebných postupov, technologickej a pracovnej disciplíny, bezpečnostných predpisov, kontrola OOP a BOZP
- vedenie stavebného denníka, evidencia dochádzky, súpisov vykonaných prác a dodacích listov, kontrola odpracovaných hodín
- výkon funkcie stavbyvedúceho v zmysle platnej legislatívy
- plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie.

- Notebook,
- Mobilný telefón,
- Príspevok na ubytovanie,
- Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
- Firemné teambuildingy,
- MultiSport karta,
- Vašu prácu si vážime – za poctivú prácu Vám prináleží poctivé a pravidelné finančné ohodnotenie,
- Nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 4,00EUR,
- V prípade potreby sa spolupodieľame na nákladoch za Vaše ubytovanie.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a vyhovujete kritériám vyššie, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vhodných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Spoločnosť BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. (ďalej len BTK) bola založená v roku 2000 a počas svojho pôsobenia sa postupne stala lídrom v oblasti vykurovacích a klimatizačných zariadení komerčnej a priemyselnej sféry a v oblasti moderného stavebníctva. Začínajúc modernou technológiou filigránových panelov, neobmedzenou variabilitou interiérového priestoru, výbornou akustikou bytových domov až po nízko nákladové moderné spôsoby vykurovania a klimatizácie je spoločnosť BTK pre svojich klientov skvelý partner. Sme stredne veľký tím nadšencov moderného prístupu k bývaniu a realizácii stavieb a sme hrdí, že svojou prácou zvyšujeme štandardy v stavebníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3990606  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac