Stavebný majster/ asistent hlavného stavbyvedúceho pre pozemné stavby

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Miesto práce
BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o., Hradská, Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BTK-bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. príjme na pozíciu Asistent / zástupca hlavného stavbyvedúceho pre pozemné stavby / Stavebný majster, s nástupom ihneď, skúseného stavbára, prípadne absolventa s minimálne 5 ročnou stavebnou praxou v obdobnej pozícii.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
- plánovanie a riadenie stavebných prác podľa pokynov nadriadeného,
- vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác,
- včasné zaistenie potrebných pracovných zariadení, strojov a materiálov,
- vedenie stavebného denníka, evidencia dochádzky,
- kontrola súpisov vykonaných prác a dodacích listov,
- kontrola dodržiavania BOZP.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a vyhovujete kritériám nižšie, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vhodných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5+

Spoločnosť BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. (ďalej len BTK) bola založená v roku 2000 a počas svojho pôsobenia sa postupne stala lídrom v oblasti vykurovacích a klimatizačných zariadení komerčnej a priemyselnej sféry a v oblasti moderného stavebníctva. Začínajúc modernou technológiou filigránových panelov, neobmedzenou variabilitou interiérového priestoru, výbornou akustikou bytových domov až po nízko nákladové moderné spôsoby vykurovania a klimatizácie je spoločnosť BTK pre svojich klientov skvelý partner. Sme stredne veľký tím nadšencov moderného prístupu k bývaniu a realizácii stavieb a sme hrdí, že svojou prácou zvyšujeme štandardy v stavebníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3083390  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac