Stavebný majster/ asistent hlavného stavbyvedúceho pre pozemné stavby

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

Miesto práce
BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o., Hradská, Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BTK-bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. príjme na pozíciu Asistent / zástupca hlavného stavbyvedúceho pre pozemné stavby / Stavebný majster, s nástupom ihneď, skúseného stavbára, prípadne absolventa s minimálne 5 ročnou stavebnou praxou v obdobnej pozícii.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:
- plánovanie a riadenie stavebných prác podľa pokynov nadriadeného,
- vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác,
- včasné zaistenie potrebných pracovných zariadení, strojov a materiálov,
- vedenie stavebného denníka, evidencia dochádzky,
- kontrola súpisov vykonaných prác a dodacích listov,
- kontrola dodržiavania BOZP.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a vyhovujete kritériám nižšie, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vhodných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5+

Spoločnosť BTK – bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. bola založená v apríli roku 2000 ako obchodná firma s orientáciou na klimatizačné zariadenia, postupne však viedlo smerovanie spoločnosti do komerčnej a priemyselnej sféry, a po spojení so stavebnou firmou HERTIC BAUTIC s.r.o., sa rozšírilo jej pôsobenie aj na komplexnú stavebnú činnosť.

Spoločnosť sa zaoberá realizáciou moderných nízkoenergetických stavieb najvyššej kvality, pričom využíva kombináciu moderných vykurovacích a klimatizačných sústav s tepelnými čerpadlami. Moderná výstavba spočíva v systéme polo-prefabrikovanej hrubej stavby z filigránových panelov a v aplikovaní alternatívnych zdrojov energie tepelnými čerpadlami. Výhodou takýchto stavieb sú nízke investičné a prevádzkové náklady.

Na základe už realizovaných stavieb ponúka spoločnosť moderné nenáročné riešenia v oblasti alternatívneho kúrenia, chladenia, vzduchotechniky a v neposlednom rade aj kompletných nízkoenergetických stavieb vybavených tepelnými čerpadlami.

Ukážku našich projektov si môžete pozrieť na našej stránke: www.btk.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Hradská 1/a
821 07 Bratislava

Kontakt

ID: 3083390  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac