Stavbyvedúci - pozemné stavby

BTB GROUP s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacvýška mzdy sa bude odvíjať od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej
projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- koordinácia subdodávateľov, riadenie vlastných zamestnancov,
- zabezpečenie odstránenia kolaudačných vád a nedorobkov
v stanovenom termíne,
- zabezpečenie vedenia stavebného denníka,
- zabezpečenie uplatnenia aktuálnych technických noriem,
dodržiavania technologických postupov prác a kontroly kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby,
nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- zodpovednosť za ekonomické výsledky stavieb,
-dodržiavanie BOZP, OOPP, OŽP
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného

motorové vozidlo, PC, mobilný telefón

PRAX 2 ROKY JE NUTNOSŤ , uchádzači s praxou na uvedenej pozícii menej ako 2 roky nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci/stavebníctvo

Počet rokov praxe

2

-osvedčenie stavbyvedúceho pre pozemné stavby
-Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, lojalita, stresu odolnosť
-PRAX (min. 2 roky)v stavebníctve NUTNÁ

Cieľom spoločnosti je budovať pre našich zákazníkov stavebné diela zrealizované vo vysokom štandarde a realizovať stavby v požadovanom a dohodnutom termíne a plánovanom rozpočtovom náklade.

Spoločnosť zabezpečuje v rámci predmetu svojej činnosti predovšetkým:

-realizáciu stavebných prác všetkého druhu, hlavne v oblastiach pozemného, inžinierskeho a priemyselného staviteľstva
-kompletné rekonštrukcie obytných, administratívnych, obchodných a priemyselných objektov
-výstavba nových objektov (obytných, administratívnych, priemyselných)
-stavebnú, projektovú a inžiniersku prípravu stavieb, organizačné a obchodné zabezpečenie stavieb, ostatnú činnosť, -poradenské a konzultačné činnosti pre investorov.

Výstavba pozemných objektov, občianskych, priemyselných, inžinierskych stavieb predstavuje hlavnú činnosť. Trendom súčasného stavebníctva je používanie nových stavebných materiálov a technológií. Zvládnutie týchto technológií v praxi a používanie progresívnych stavebných materiálov napomáha firme sa uplatniť v súčasnej konkurencii a splniť náročné požiadavky objednávateľov. Uvedené postupy používa firma i pri rekonštrukčných prácach.

BTB GROUP s.r.o. realizuje stavby na celom území Slovenska, podľa požiadaviek objednávateľa dokáže rozvinúť aktivity aj v zahraničí. Profesijné zloženie spoločnosti umožňuje realizovať komplexnú dodávku stavieb „na kľúč“, svojim personálnym a výrobným potenciálom je neustále pripravená sledovať trend záujmu investorov a obchodných partnerov o ňou poskytované služby. Manažment spoločnosti s odbornými skúsenosťami vie zabezpečiť široké spektrum stavieb na našom aj zahraničnom trhu. Nemenej dôležitú časť zrealizovaných stavieb tvorí bytová, občianska výstavba a výstavba inžinierskych sietí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3892233  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac