Kuriér pre donáškové služby

BT-SERVICES s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,
ponúkame prácu ako kuriér/kuriérka – rozvoz jedla a potravín najmä v Bratislavskom a Košickom kraji pre spoločnosti BOLT FOOD, WOLT na súkromnom alebo firemnom aute, skútri, elektrickej kolobežke a bicykli. Možnosť pravidelného zárobku vo výške 1 500 EUR/mesiac. Výhodou je flexibilná pracovná doba, týždenné bonusy pri splnení niektorých podmienok. Ponúkame našim kuriérom prenájom vozidiel za zvýhodnenú cenu (auto 10 EUR/deň, skúter/elektrická kolobežka od 5 EUR/deň). Pravidelné vyplácanie každý týždeň.

Pobočka Košice: +421950206432
Pobočka Bratislava/ Trnava: +421944419218

Vajnorská 137
Bratislava
+421 944 419 218
[email protected]

Pri využívaní súkromného auta ponúkame zvýhodnené ceny v našom autoservise. Výhodou je flexibilná pracovná doba, týždenne bonusy pri splnení niektorých podmienok. Ponúkame zaškolenie pracovníkov zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BT-Services s.r.o. - spoločnosť ktorá ponúka služby v oblasti dopravy a dopravnej logistiky.
ID: 4541337  Dátum zverejnenia: 1.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac