Obchodný zástupca pre regón Západného Slovenska

bt medical, s.r.o.

108, 906 02 Dojč, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v teréne, čo znamená: pravidelný kontakt so zákazníkmi (ambulancie, lekári, súkromné centrá, veterinári, kozmetické centrá), starostlivosť o nich
- získavanie nových zákazníkov
- prezentácia a predaj produktov pri stretnutiach so zákazníkmi
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených obchodných cieľov
- monitorovanie trhu
- spätná väzba z terénu

- flexibilný pracovný čas
- primerané finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- zázemie v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- po dosiahnutí stanovených cieľov: automobil, mobil, notebook, možnosť plného úväzku

V prípade záujmu o túto pozíciu, zašlite nám profesný životopis s fotografiou, motivačný list a kontaktné údaje.
Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikačné a prezentačné schopnosti, flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota cestovať a pracovať v teréne, obchodný duch - orientácia na výsledky, aktívny vodič

Hlavným predmetom činnosti je distribúcia spotrebného zdravotníckeho materiálu. Zameriavame sa na servis a distribúciu pre ambulancie, súkromné centrá a iné zdravotnícke zariadenia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

108
906 02 Dojč
ID: 3257266   Dátum zverejnenia: 30.11.2017