800 - 1 000 EUR

Obchodný zástupca - predajca

BT Dominik s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné návštevy zverených odberateľov a hľadanie nových. Predaj výrobkov . Zodpovednosť za zverené vozidlo, výrobky a tržbu, osobný kontakt s odberateľmi. Práca v teréne . Jazdí sa na ivecu daily , VWcrafter

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou na osobnom pohovore, 800-1000 €

Príjem v závislosti od individuálnych výsledkov a nie od odpracovaných hodín, flexibilný pracovný čas.

budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.9.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné a prezentačné zručnosti, vysoké pracovné nasadenie, prozákaznícka orientácia, zodpovednosť, empatia, príjemné vystupovanie.

Firma Bytový textil DOMINIK je popredným výrobcom a distribútorom bytového a hotelového textilu na Slovensku a EÚ. Pod značkou DOMINIK® produkuje výrobky najvyššej kvality.

Sídlo prevádzky je na adrese: Mikovíniho 2/A, Trnava - v areáli Klimex-u hutný materiál. Areál sa nachádza pri vstupe do Trnavy z diaľnice za predajňou Mercedesu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Čajkovského 46
917 08 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Pösinger
Tel.: +421902942951
E-mail: poslať životopis
ID: 1923857   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou na osobnom pohovore, 800-1000 €