Vodič MKD

BST Transport & Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700€ + odmeny = 2400€ až 2500€ Netto, podľa turnusu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič bude zodpovedný za prepravu objednávok k zákazníkom po Európe, za nakladanie a vykladanie, za doručovanie v stanovenom čase a za bezpečné doručenie tovaru a materiálu podľa inštrukcií zamestnávateľa.

- profesionálna kariéra v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- konkurencieschopný plat (základný plat + bonus + vreckové + diéty)
- plat vždy načas
- preplácanie cestovných nákladov
- bonus na základe vykonanej práce
- služobný telefón
- práca s modernými a spoľahlivými kamiónmi (IVECO), 2016, Euro 6
- turnusy 6+2, dohodou
- jazdenie pod AETR dohodou

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba Lukáš Komenda.
Termín nástupu ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

3

- hľadáme zodpovednú, flexibilnú a spoľahlivú osobu
- min. 3 roky prax
- držiteľ tachografovej karty
- znalosť a dodržiavanie predpisov v cestnej doprave
- dobrý prístup k zákazníkom

BST Transport & Logistics, s.r.o. so sídlom v Bratislave poskytuje riešenie pre všetky druhy prepráv. Našim hlavným cieľom sú spoločnosti podnikajúce najmä vo Švajčiarsku. „Dokonalosť v pohybe“ nie je len slogan – naším poslaním je poskytovať najlepší možný servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2858298  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ + odmeny = 2400€ až 2500€ Netto, podľa turnusu