Zvárač (ZM3, ZT3) + CO2

BSK mont s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 4 000 EUR/mesiacBonusy sú schválené podľa výkonu zamestnanca 75€ / mesiac max 150€ /mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie konštrukcie poľnohospodárskeho stroja, podľa výkresovej dokumentácie. Práca je na rannú smenu, dlhodobá stabilná práca možnosť nadčasov . Turnus podľa dohody. Potrebná je zvarová skúška jednoduchého výrobku.
Počet voľných miest: 15

Zaškolenie pracovníka .... dohľad skúseného a ochotného kolegu. Zvárač pracuje vo vlastnom samostatnom priestore. Strava v jedálni 4,50 €. Vlastné tempo pracovníka podľa schopností, zváranie je na normohodinu, v tomto prípade je NH výhodou pre pracovníka. Ochranné prac.pomôcky zabezpečuje firma. Ubytovanie cca 7€ / noc. Fakturácia je podľa dohody. Zálohy podľa dohody. Firemné akcie a školenia.

Zavolaj. Ohľadne tejto práce všetko vysvetlím, +421911705627. Ponúkame aj rôzne iné pracovné pozície.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu, hutnícke spracovanie kovov
ID: 4471488  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac