Zoraďovač

BSH Drives and Pumps s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 575 do 633 Eur mesačne podľa kolektívnej zmluvy, + variabilná zložka pri splnení ukazovateľov do 24%, + zmenové príplatky podľa kolektívnej zmluvy, + možnosť prideliť ďalšiu pobádaciu zložku - osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie tímu na výrobnej linke.
- Prestavba linky z typu na typ (nastavenie výrobných zariadení podľa nastavovacích predpisov).
- Kontrola všetkých potrebných nastavení a podmienok pred spustením linky.
- Spúšťanie a zastavovanie liniek a ich jednotlivých častí.
- Odstraňovanie bežných porúch.
- Organizácia príslušných činností.

Zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej firmy s najnovšími technológiami ako APS - atmosférický plazma spreying, laserové zváranie, laserové rezanie, obsluha robotov: ABB, KUKA, FANUCK, zváranie v ochrannej atmosfére WIG, TIG. Možnosť kariérneho rastu, profesionálny prístup, motivujúce finančné ohodnotenie, sociálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vyhovujúci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- stredné odborné vzdelanie s technickým zameraním mechanik-nastavovač/machanik-mechatronik,
- skúsenosti s technológiami WUG, TIG, obsluha robotov ABB, KUKA, FANUCK,
- skúsenosti s laserovým zváraním, plasma spreying - PODMIENKOU!
- prax vo funkcii zoraďovača, nastavovača, technika vo firme 2 roky,
- znalosti v oblasti Lean a práca s SAP a Excel výhodou.

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 2
071 01 Michalovce
ID: 3412634   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 575 do 633 Eur mesačne podľa kolektívnej zmluvy, + variabilná zložka pri splnení ukazovateľov do 24%, + zmenové príplatky podľa kolektívnej zmluvy, + možnosť prideliť ďalšiu pobádaciu zložku - osobné ohodnotenie.