Quality Engineer for Electronics development projects

BSH Drives and Pumps s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2, Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánovanie kvality v rámci vývojových projektov elektroník pre domáce spotrebiče,
• plánovanie kvality produktov a ich uvoľňovanie do sériovej výroby,
• podpora vývojových tímov v otázkach kvality,
• pravidelné vyhodnocovanie stavu vývojových projektov,
• spolupráca na dizajnových FMEA,
• spolupráca na neustálom zlepšovaní procesu vývoja.

- kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu,
- vybavené modernými technológiami,
- práca v dynamicky rastúcom kolektíve,
- flexibilný pracovný čas (prispôsobenie individuálnym potrebám je možné),
- individuálny kariérny plán prispôsobený schopnostiam pracovníka,
- zdarma firemný mikrobus na trase Košice - Michalovce a späť,
- možnosť cestovania a spoznávania iných kultúr a kontinentov v rámci medzinárodnej spolupráce,
- zaujímavé finančné ohodnotenie.

- Balík sociálnych výhod:
• flexibilné časové konto (možnosť čerpania náhradného voľna),
• víkendové rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom,
• príspevky na kultúrne a športové podujatia,
• príspevok na letnú dovolenku.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax vo vývoji alebo výrobe HW min. 2 roky,
- znalosti v oblasti nástrojov kvality ako SPC, FMEA, PPAP,
- znalosť ISO 9001,
- nemecký jazyk výhodou,
- schopnosť práce v medzinárodnom tíme,
- schopnosť riešiť problémy a rozhodovať,
- komunikačné zručnosti (schopnosť prezentovať status vývoja manažmentu),
- samostantosť a spoľahlivosť,
- asertivita.

Pozícia nie je vhodná pre absolventov.

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 2
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Kováčová
Tel.: 0566417472
E-mail: poslať životopis
ID: 3258566   Dátum zverejnenia: 1.12.2017