Software Quality Manager

BSH Drives and Pumps s.r.o.

Miesto práce
Továrenska 2, Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účasť na sotvérových vývojových projektoch pre elektroniku do domácich spotrebičov,
• zabezpečenie kvality vývoja SW prostredníctvom štandardizovaných nástrojov a procesov (SW requirements/ specification review, SW architecture review, SW design review, code and test review, configuration management audit),
• podpora, vedenie a tréning mladých vývojárov SW a mentorov kvality SW,
• moderovanie a vyhodnocovanie statusu vývoja SW v jednotlivých vývojových fázach projektov,
• uvoľňovanie nových a aktualizovaných verzií SW,
• eskalácia problémov, ktoré nie je možné riešiť v rámci vývojového tímu,
• zlepšovanie procesov vývoja SW.

• kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu,
• vybavené modernými technológiami,
• práca v dynamicky rastúcom kolektíve,
• flexibilný pracovný čas (prispôsobenie individuálnym potrebám je možné),
• individuálny kariérny plán prispôsobený schopnostiam pracovníka,
• možnosť cestovania a spoznávania iných kultúr a kontinentov v rámci medzinárodnej spolupráce,
• zaujímavé finančné ohodnotenie.

Balík sociálnych výhod:
• flexibilné časové konto (možnosť čerpania náhradného voľna),
• víkendové rehabilitačné pobyty hradené zamestnávateľom,
• príspevky na kultúrne a športové podujatia,
• príspevok na letnú dovolenku,
• zdarma firemný mikrobus na trase Košice - Michalovce a späť.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta elektrotechniky a informatiky, prírodené vedy - informatika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax vo vývoji SW nevyhnutná, min. 2 roky,
• programovací jazyk C/C++ = pokročilá úroveň,
• znalosti v oblasti nástrojov kvality SW,
• znalosti s vývojom SW pre embedded systémy výhodou,
• znalosť skriptovacích jazykov výhodou (Python),
• skúsenosti s agilnými metódami vývoja SE (napr. SCRUM) vítané,
• nemecký jazyk výhodou,
• skúsenosti s vedením tímu SW vývojárov,
• schopnosť tímovej práce,
• komunikačné zručnosti (schopnosť prezentovať status vývoja SW manažmentu),
• samostatnosť a spoľahlivosť,
• asertivita.

Pozícia nie je vhodná pre absolventov.

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Hausgeräte GmbH., sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 2
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Kováčová
Tel.: 0566417472
E-mail: poslať životopis
ID: 2763220   Dátum zverejnenia: 1.12.2017