BSH Home Appliances Group

» Možno sa zajtra z domácej práce stane hra. «

Cristina
Corporate Innovation

» Možno zajtra budú naše výrobky centrom spoločenského života. «

Charlotte
Digital Transition

» Možno kuchyňa zajtra bude vedieť, čo by som si dal na večeru. «

Sebastian
Trainee Sales

» Možno už zajtra nám roboty pomôžu rozvíjať nové zručnosti. «

Dominic
Factory Cooking Production Setting

Projektový manažér / Oddelenie výrobného inžinierstva

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 200 EUR/mesiacpodľa profilu a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manažovanie viacerých paralelných projektov v pôsobnosti výrobného inžinierstva - projekty sú často komplexnejšie s multidisciplinárnym prístupom, ako aj nadnárodné.
  • Vedenie projektov vrátane odsúhlasenia rozsahu a cieľov projektov, priorít so zúčastnenými stranami.
  • Návrh a implementácia projektových štruktúr, plánovanie a sledovanie zdrojov.
  • Identifikácia rizík, zavedenie odporúčanej stratégie pre ich zmiernenie.
  • Implementácia aktivít na zlepšenie procesov a neustály rozvoj aplikovaných metód.

  • Práca pre poprednú spoločnosť v oblasti domácich spotrebičov.
  • Spolupráca s medzinárodnými vývojovými tímami.
  • Stabilné pracovné podmienky.
  • Používanie najmodernejších technológií.
  • Kreatívne pracovné prostredie podporujúce osobnú sebarealizáciu.
  • Práca v dynamicky rastúcom kolektíve.
  • Možnosť kariérneho rastu podľa schopností pracovníka.
  • Korporátny talent management.
  • Denná komunikácia v angličtine alebo nemčine.
  • Program školení a rozvoja (e-learning, jazykové kurzy, školenia o mäkkých a tvrdých zručnostiach ...).
  • Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, atď.).
  • Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Home Office.
  • Motivačný 13. plat.
  • Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie.
  • Odmeny pri životných jubileách.
  • Kafetéria benefitov.
  • Oddychové zóny.
  • Vianočné bonusy.
  • Odmena za odporučenie kandidáta.
  • Firemné aktivity (Vianočné posedenia, ples, Deň detí, športové hry atď.).
  • Vlastná závodná jedáleň.
  • Závodná ambulancia.

Vzhľadom k veľkému počtu životopisov, bude odpovedané len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické resp. strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Projektový manažment - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Čítanie technických výkresov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostníme skúsenosti z automobilového priemyslu.

Počet rokov praxe

2

  • Znalosť metód manažmentu kvality a nástrojov kvality vítaná.
  • Základné znalosti s nástrojmi riešenia problémov vítaná (8D, Six Sigma, 5X prečo, Ishikawa...).
  • Schopnosť tímovej práce.
  • Komunikatívnosť, flexibilita.
  • Analytické a kreatívne myslenie.
  • Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
  • Asertivita.
  • Agilnosť, ochota učiť sa.

Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o. sídli v Michalovciach a je dcérskou spoločnosťou skupiny BSH Hausgeräte GmbH, ktorá je 100% súčasťou skupiny BOSCH.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je vývoj a produkcia elektromotorov, čerpadiel a ventilátorov pre bielu techniku, hlavne pre práčky, sušičky, umývačky riadu, odsávače pár a malé domáce spotrebiče.
Ďalšou dôležitou súčasťou spoločnosti je centrum vývoja elektroniky pre domáce spotrebiče.
Spoločnosť vyprodukuje ročne viac ako 13 miliónov motorov. Celý objem výroby z Michaloviec je určený na export a je súčasťou spotrebičov hlavných značiek koncernu BOSCH a SIEMENS, ako aj ďalších lokálnych značiek patriacich skupine BOSCH (Balay, Thermador, Constructa, ...) vyrábaných vo fabrikách v Európe, v Ázii a v Amerike.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Kováčová
Tel.: +421566417472
E-mail: poslať životopis
Sme členom skupiny
ID: 4123410  Dátum zverejnenia: 29.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac