Java programátor - Backend (Miesto výkonu práce: Košice alebo Prešov)

Finshape Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svoje uplatnenie u nás nájdu skúsení odborníci z oblasti informačných technológií, ale aj absolventi vysokých škôl, ktorí sú na začiatku svojej profesionálnej dráhy.

Čo robíme:
* Vývoj systémov postavených na Java EE technológiách pre celosvetové nasadenie v odbore bankovníctva (Internetbanking, Java Mobile Banking)
* Spolupráca na zaujímavých prestížnych domácich aj zahraničných projektoch v oblasti bankovníctva
* Práca je organizovaná v tímoch podľa modernej komponentovo orientovanej, iteratívnej a požiadavkami riadenej metodiky softwarového vývoja (SCRUM)

ČÍm sme zaujímaví:
* Kávu a čaj koľko chcete, niekoľkokrát do týždňa ovocné a zeleninové raňajky
* Naši zákazníci sú aj v Rusku, Gruzínsku, Azerbajdžane a ďalších exotických krajinách
* Modernizujeme - máte najlepšiu šancu byť pri adopcii nových technológií a postupov
* Chceme sa stále posúvať ďalej, organizujeme interné školenia, technologické štvrtky, webináre, externé kurzy a konferencie, kurzy angličtiny na pracovisku
* Máme aj klasiku - stravné lístky nad rámec zákonníka prace, päť týždňov dovolenky, pružnú pracovnú dobu
* Nežijeme len prácou, vieme sa baviť aj pomáhať, permanentky na športoviská, firemný relax kútik - calcetto

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedenom telefónnom čísle.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti s Java EE technológiami
* skúsenosti s frameworkom Spring
* výhodou znalosti frontendových knižníc a frameworkov
* znalosť používania aplikačných serverov (WebSphere, Weblogic, Tomcat)
* znalosť OOA&D
* prax v používaní SQL výhodou
* znalosť metodík softwarového vývoja (UP, Scrum, XP) výhodou
* skúsenosť s niektorým z komerčných workflow engine výhodou
* znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
* samostatný a aktívny prístup
* flexibilitu a schopnosť komunikácie v tíme
* znalosť bankovníctva výhodou

Vo Finshape vyvíjame systémy pre digitálne bankovníctvo, ktoré využívajú desiatky bánk na 3 kontinentoch. Naším poslaním je pomôcť bankám stať sa digitálnymi lídrami a zostať pre svojich klientov relevantnými v digitálnom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3319785  Dátum zverejnenia: 26.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné ohodnotenie vychádzajúce z doterajších skúseností