Obchodný referent

BS vinárske potreby s.r.o.

Miesto práce
Šenkvická cesta 12F, Pezinok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac13. plat podľa ročných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za stanovené portfolio zákazníkov
- Pravidelné návštevy zákazníkov
- Práca s CRM
- Komunikácia so zákazníkmi, vybavovanie objednávok
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Reporting výsledkov
- Spolupráca s enologickým oddelením

- Zaujímavé a perspektívne zamestnanie na HPP
- Profesionálne vedenie, firemné vzdelávanie
- Zázemie silnej obchodnej spoločnsoti, priateľský kolektív
- Kancelária v Pezinku
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Mzda 1500-2000 eur
- 13. plat podľa ročných výsledkov
- Príspevok na stravovanie, 3 dni sick days
- Firemný telefón, notebook aj na súkromné účely
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Flexibilná pracovná doba a možný home office

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte prosím emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vinařství, obchod

Ostatné znalosti

MS Office, Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax v odbore, znalosť vinárskej problematiky výhodou
- Skúsenosti s obchodnou činnosťou vítané
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- Zodpovedanosť, lojalita

Spoločnosť vznikla v roku 1995, spojením dvoch malých obchodných firiem s vinárskymi potrebami a v súčasnej dobe je jedným z popredných dodávateľov na českom a slovenskom trhu v oblasti potrieb pre vinárov, vinohradníkov a sommeliérov. V ponuke nájdete viac ako 4000 položiek tovaru pre pestovanie viniča hroznorodého, produkciu vína a v neposlednom rade tiež pre jeho kultúrnu konzumáciu.

Kontakt

ID: 4718440  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac