Vodič ( nákladné vozidlo 16 ton )/Skladník

BS vinárske potreby s.r.o.

Miesto práce
BS vinárske potreby s.r.o., Šenkvická cesta, Pezinok
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac13. plat, benefity, stravenky 5,10 €/den, sick-days

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru na rozvoz k zákazníkovi
- vedenie vozidla do 16 t v rámci SR (prevažne Malokarpatská oblasť)
- manipulácia s VZV
-nakládka a vykládka tovaru u zákazníka pomocou hydraulického čela
- pracovná doba po - pi od 8:00 do 17:00 hod

- zaujímavé a perspektívne zamestnanie
- zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- priateľský kolektív
- motivujúca finančná odmena viazaná na konkrétne predajné výsledky
- školenia, možnosť ďalšieho vzelávania sa v oblasti vinárstva a vinohradníctva

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- prax vo vedení motorového vozidla skupiny C
- karta vodiča, psychotesty
- oprávnenie na VZV výhodou
- zodpovednosť a flexibilita

Spoločnosť vznikla v roku 1995, spojením dvoch malých obchodných firiem s vinárskymi potrebami a v súčasnej dobe je jedným z popredných dodávateľov na českom a slovenskom trhu v oblasti potrieb pre vinárov, vinohradníkov a sommeliérov. V ponuke nájdete viac ako 4000 položiek tovaru pre pestovanie viniča hroznorodého, produkciu vína a v neposlednom rade tiež pre jeho kultúrnu konzumáciu.
ID: 3864041  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac