Stavbyvedúci

BS-MA s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie stavieb
- znalosť príslušnej dokumentácie k zverenej stavbe
- odborná komunikácia s pracovníkmi na stavbe, so subdodávateľmi, s investorom
- plánovanie, organizovanie, rozhodovanie, riadenie, koordinovanie a kontrolovanie
stavebných prác
- plnenie časových harmonogramov
- ekonomické plánovanie, regulovanie a kontrolovanie vstupov a výstupov na pridelenej zákazke
- výkon funkcie stavbyvedúceho v zmysle platnej legislatívy

- firemný automobil, mobilný telefón, notebook
- korektný prístup k zamestnancom
- odmena po ukončení jednotlivých stavieb

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

BS-MA s.r.o. je stavebná spoločnosť, rastie obratovo aj personálne najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdý. Sme zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo.
ID: 4483964  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac