Content Marketing Specialist

BS ACOUSTIC, s.r.o.

Miesto práce
Radošovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2023
1 000 - 1 600 EUR/mesiacv závislosti od druhu pracovného pomeru a skúseností kandidáta možná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod jednou strechou ukrývame dve rodinné firmy. Na prvý pohľad úplne odlišné a na druhý pohľad tiež :) BS ACOUSTIC je zameraná na ozvučovaciu techniku, SOFTELLO zas na detský textil. Aby nám to spolu mohlo fungovať, potrebujeme, aby Ti aspoň jeden z týchto segmentov bol srdcom blízky, pretože sa Ťa budeme veľa pýtať na Tvoj názor :)

Máme neutíchajúcu vieru v potenciál zdravého rozvoja oboch týchto značiek, množstvo inovácií a nápadov, a preto potrebujeme Teba.

Naše marketingové oddelenie momentálne pozostáva z jednej internej kolegyne, úzkej spolupráce s externou marketingovou agentúrou a niekoľkých freelancerov.

Tvojou náplňou práce teda bude:
- návrh, plánovanie a implementácia komunikačnej stratégie na sociálnych sieťach
- podieľanie sa na tvorbe redakčného kalendára
- vymýšľanie kreatívnych postov a ich realizácia vrátane jednoduchých animácií / reels
- príprava podkladov pre tvorbu obsahu - tvorba kreatívnych fotografií vo vlastnom fotokútiku
- tvorba produktových videí
- príprava grafických podkladov pre online + offline kampane
- implementácia aktuálnych trendov či udalostí do komunikačného plánu
- spracovanie referencií na web na základe dodaných podkladov
- tvorba zaujímavých a pútavých textov pre blogové články na základe agentúrneho zadania (cca 2x/mes.)
- tvorba reklamných textov pre PPC kampane
- sledovanie aktualít zo sveta sociálnych sietí a content marketingu, prip. monitoring contentových aktivít konkurencie
- časom základný setup FB a Google reklám (po konzultácii s agentúrou)

Všetky uvedené činnosti budeš konzultovať s našou internou kolegyňou, ktorá je pripravená pomôcť Ti vždy, keď si s niečím nebudeš vedieť rady.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké zľavy
- bezplatný prístup k parádnym vzdelávacím kurzom Digitálnej Univerzity v hodnote 700 Eur
- možnosť naučiť sa množstvo nových vecí v praxi
- otvorenosť novým nápadom
- super šéfka :-)

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ INFORMÁCIU O MOŽNOM TERMÍNE NÁSTUPU (ak si vzájomne sadneme - začneme si Ťa testovať ihneď)

Poteší nás, ak k životopisu priložíš aj jednoduchý dokument (word, pdf), v ktorom nám napíšeš, prečo chceš byť súčasťou nášho tímu, a prečo by sme si mali vybrať práve Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

★ Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Kreativita
- Proaktivita
- Zodpovednosť
- Empatický prozákaznícky prístup (aký obsah by som ako zákazník chcel/a dostať?)
- Túžba vzdelávať sa a učiť sa nové veci
- Výborná znalosť gramatiky Slovenského jazyka

Sme rodinná firma, ktorá práve tento rok oslavuje 30. výročie svojho vzniku :) Pôsobíme v oblasti výroby a predaja ozvučovacej, svetelnej a multimediálnej techniky.

- Audiovizuálne riešenia realizujeme komplexne od návrhu projektu až po samotnú inštaláciu.
- V našom portfóliu máme výhradné zastúpenie pre viaceré známe európske značky.
- Naše produkty v rámci veľkoobchodného predaja dodávame napríklad do Muzikeru, Alzy, Mallu, NAY-u, či Kytár.
- Pôsobíme na slovenskom aj českom trhu, kde máme aj vlastnú predajňu so showroomom

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4475799  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac