800 - 900 EUR Reagujte bez životopisu

Čašník v modernej reštaurácii v centre Bratislavy

Bryax s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)
800 - 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej, modernej prevádzky reštaurácie spojenej s koktejl barom v centre Bratislavy hľadáme zodpovedného a skúseného pracovníka na pozíciu čašník. Pracovná náplň zahŕňa prípravu flooru na obedný a večerný servis, obsluhu hostí, prácu s kasou, spracovanie tržieb a uzávierok.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 v hrubom s odmenami

Exkluzívne a moderné pracovné prostredie so zameraním na špičkovú gastronómiu a kvalitné drinky. Mladý, zabehnutý kolektív, možnosť kariérneho rastu na pozíciu floor manažér. Pplne zatvorená prevádzka 2 dni v týždni s pevným pracovným volnom, možnosti vzdelávania.

Svoje životopisy prosím posielajte emailom na adresu [email protected] Nezabudnite prosím uviesť svoj telefónny kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Príjemné vystupovanie, schopnosť ústretovej komunikácie, ochota samovzdelávania v oblasti, someliérsky a baristický kurz výhodou, uprednostňujeme uchádzačov s minimálne dvojročnou praxou v gastro oblasti.

Spoločnosť sa zaoberá gastronómiou a prevádzkovaním reštaurácie s modernou kuchyňou.

Červeňova 14
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikol Vanyova
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3806887   Dátum zverejnenia: 10.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 v hrubom s odmenami