Hľadáme Business Rerezentanta pre kamenárstvo a výrobnú spoločnosť

Bruno Paul, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2024
Od 1 500 EUR/mesiaczákladný plat + motivace a výkonnostná zložka = provízia z obchodu a projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Hľadáme Business Rep. pre kamenárstvo a výrobnú spoločnosť:
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov a aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Príprava podkladov a vypracovanie cenových ponúk na zákazkovú výrobu dizajnových prvkov z kameňa
  • Technická podpora zákazníkov pri riešení individuálnych zákaziek
  • Realizácia obchodných cieľov a monitorovanie trhu a konkurencie
  • Pravidelná komunikácia s ostatnými oddeleniami vo firme
  • Samostatné vyhľadávanie nových zákazníkov
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Zúčastnenie sa meetingu s tímom na plánovanie práce a rozdelenie úloh
  • Komunikácia s existujúcimi zákazníkmi ohľadom ich aktuálnych potrieb a objednávok
Pracovná doba:
  • 8-hodinová s pružným prístupom k pracovným hodinám
  • Práca sa zväčša vykonáva v teréne

Pripoj sa k nášmu tímu a pomôž nám dosiahnuť úspech! U nás sa budeš cítiť ako doma, a to vďaka priateľskému prostrediu a mladému kolektívu.

  • Získate služobné auto, ktoré môžete využívať aj na súkromné účely.
  • Budete mať k dispozícii mobilný telefón a notebook, aby ste mohli byť stále v kontakte.
  • Vaša motivujúca mzda bude zahŕňať aj variabilnú zložku.
  • Práca bude stabilná a dlhodobá s flexibilnou pracovnou dobou, aby ste si mohli prispôsobiť prácu svojim potrebám.
  • Raz týždenne budete môcť pracovať z domu a získate aj 2 dni sickday, B-day a other leave.
  • Získate príspevok na dôchodkové poistenie a príspevok zo SF a ďalšie benefity.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, zákazková výroba, kamenárske práce,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

8

  • Min. 5 ročné skúsenosti ako obchodný zástupca
  • Schopnosť samostatne a komplexne riešiť procesy vo firme
  • Výborné prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • Vysoká organizovanosť, time management, multitasking
  • Technické myslenie
  • Typicky požadované vzdelanie: Ekonomické, obchodné alebo technické
  • Pozadované hard skills: Prospecting, Closing, Sales Planning
  • Pozadované soft skills: Flexibilita, tímová spolupráca, motivácia
  • Máš skúsenosti ako Business Rep? Ty si ten, koho hľadáme!

Našim zákazníkom poskytujeme prostredníctvom našich služieb (spracovanie kuchynských, kúpeľňových a interiérových dosiek) dlhodobý pôžitok z luxusu, krásy a jedinečnej kvality. Spoločnosť Bruno Paul je popredným českým spracovateľom tvrdeného kameňa, prírodného kameňa a keramiky. V našej úplne novej výrobnej hale v Pardubiciach tvoríme jedinečné výrobky. Sme menšia firma s rodinnou atmosférou, zamestnávame okolo 50 zamestnancov a stále rastieme.
STAŇTE SA PRÁVE VY SÚČASŤOU NÁŠHO RASTU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809765  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac