Senior Business Rep. - výrobná spoločnosť / kamenárstvo

Bruno Paul, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
1 500 - 3 500 EUR/mesiaczákladný plat + výkonnostná zložka = provízia z obchodu a projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- supervízor tímu podpory obchodu
- príprava podkladov a vypracovanie cenových ponúk na zákazkovú výrobu dizajnových prvkov z kameňa, projekty
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov - vlastná akvizícia, vyjednávanie obchodných podmienok
- týždenný reporting
- technická podpora zákazníkov pri riešení individuálnych zákaziek (výrobné parametre, technické riešenia atď.)

- služobné auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón a notebook
- motivujúca mzda s variabilnou zložkou
- stabilná, dlhodobá práca s flexibilnou pracovnou dobou
- 1x týždenný homeoffice
- 2 dni sickday, B-day, other leave
- príspevok na dôchodkové poistenie a príspevok zo SF

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, zákazková výroba, kamenárske práce,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

6

Počet rokov praxe

10

- skúsenosti s prácou obchodného zástupcu min 6 rokov PODMÍNKOU
- samostatnosť a schopnosť komplexne vnímať procesy vo firme
- veľmi dobré prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, vysoká organizovanosť, time management, multitasking
- technické myslenie

Našim zákazníkom poskytujeme prostredníctvom našich služieb (spracovanie kuchynských, kúpeľňových a interiérových dosiek) dlhodobý pôžitok z luxusu, krásy a jedinečnej kvality. Spoločnosť Bruno Paul je popredným českým spracovateľom tvrdeného kameňa, prírodného kameňa a keramiky. V našej úplne novej výrobnej hale v Pardubiciach tvoríme jedinečné výrobky. Sme menšia firma s rodinnou atmosférou, zamestnávame okolo 50 zamestnancov a stále rastieme.
STAŇTE SA PRÁVE VY SÚČASŤOU NÁŠHO RASTU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4754976  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac