Technický specialista

Bruno Paul, a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 900 EUR/měsícfixní mzda + bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technicky založený člověk s citem pro detail? Je pro Vás důležité dodržování ověřených technických postupů? Hledáme nového kolegu se znalostí zkreslování v programu 2D AutoCad, Inventor, apod. Kolegu, který má zároveň vztah k designu a přírodním materiálům. Do týmu potřebujeme praktika s perfektní znalostí výkresové dokumentace, kótování a hlavně technického smýšlení. Vaše práce je vstupním bodem celé naší úspěšné spolupráce na zakázce.

Náplň práce:
příprava technické dokumentace k zakázce pro zadání zakázky do výroby = práce s programem AutoCAD - 2D
zaměřování korpusů pro kuchyňské, koupelnové desky a další výrobky zejména z tvrzeného kamene = práce s přístrojem PROLINER
komunikace se zákazníkem a odsouhlasení technických detailů pro výrobu zakázky = chceme našim zákazníkům poskytnout technické poradenství. Služba musí splnit očekávání zákazníka, ale zároveň odpovídat užitným vlastnostem zpracovávaných materiálů
pravidelný reporting nadřízenému
cestování v rámci České a Slovenské republiky
působení po zaškolení převážně na Slovensku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

samostatná flexibilní práce
služební automobil
mobilní telefon
profesionální zaškolení od kolegy z oboru, jehož výsledkem je nulová chybovost
zajímavou mzdu s variabilní složkou odrážející Váš výkon
zaměstnanecké benefity (2 dny zdravotní volno, stravenky)

Do trhu Vás pustíme, až si budeme všichni 100% jisti, že jste připraven(a)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické; Strojní

Ostatní znalosti

AutoCAD - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Tvorba výkresů - Expert

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

minimálně SŠ vzdělání (strojní, stavební)
podmínkou profesionální práce v AutoCAD 2D
ŘP sk. B
logické myšlení a zdravý selský rozum
komunikativní jednání
důslednost, pečlivost a vlastnost dotahovat věci do úspěšného konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bruno Paul je předním zpracovatelem přírodního a technického kamene, keramiky. Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich služeb a výrobků (kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3973631  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc