Obchodní zástupce pro oblast západního Slovenska

Bruno Paul, a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/měsícFixní mzda + provize (provize jsou vypláceny v závislosti na realizovaných obchodních případech konkrétního obchodního zástupce - přijatá a zaplacená objednávka)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Žijete jednáním s partnery a zákazníky? Jste jednoznačně zrozen/a k obchodování a přitom máte vztah k interiérovému designu? Požadujeme jen 3 roky praktických zkušeností s obchodem a v Bruno Paul Vás dokážeme posunout zase o krok dál ve Vaší nastartované obchodní kariéře. Nyní máte jedinečnou šanci posílit náš obchodní tým a stát se součástí nadčasové krásy vytvářené našimi zaměstnanci, proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce

- Práce v programu Helios Inuvio (pravidelná školení)
- Správa stávajícího portfolia zákazníků (kuchyňská a koupelnová studia, truhlářské dílny, architekti, designéři)
- Aktivní získávání nových zákazníků
- Zpracování cenových nabídek a možných variant
- Technická podpora obchodních partnerů (zajišťování propagačních materiálů, poskytování rad ohledně volby materiálů, dekorů, opracování apod.)
- 5 dní tvrdé práce v terénu (příprava schůzek, zápisy z jednání, výstupy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilního kolektivu prosperující firmy pro zpracování tvrzeného kamene, přírodního kamene a keramiky
- dlouhodobou práci s flexibilní pracovní dobou
- motivující mzdu s variabilní složkou odrážející Vaše obchodní výsledky (fix + provize)
- služební auto i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon

Informace o náboru

Bruno Paul a.s.
Fáblovka 586, Pardubice, Česká republika
Kontaktná osoba: Ludmila Nováková
Tel.: 731126728
Email: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické, strojní, stavební

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

obchodu
3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požiadavky na zamestnanca

- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- min. středoškolské vzdělání
- předchozí praxe na pozici obchodního zástupce min. 3 roky (zkušenost s jednáním na
kuchyňských studiích výhodou)
- znalost anglického/německého jazyka výhodou
- velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti,
- technické myšlení
- samostatnost, pečlivost, schopnost komplexně vnímat procesy ve firmě
- orientace na výsledky
- bydliště v Bratislavě, případně Nitře nebo Trnavě (západní SR)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bruno Paul je předním zpracovatelem přírodního a technického kamene, keramiky. Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich služeb a výrobků (kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Fáblovka 586
533 52 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Ludmila Nováková
Tel.: +420731126728
E-mail: poslat životopis
ID: 3967927  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc