Hľadáme šikovného kontrolóra kvality!

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac*výsledná mzda závisí od konkrétnych pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ešte viac potrebujeme posilniť náš tím kvalitárov a preto znovu hľadáme ďalšieho vyštudovaného strojára, ktorý sa ľahko dohovorí v angličtine alebo nemčine!

Šublera, mikrometer či subito pre teba nie sú len cudzie výrazy, ale vieš ich použiť v praxi?

Ak si myslíš, že toto miesto je pre teba, tak nám pošli svoj životopis a staň sa členom medzinárodného tímu firmy Brueckner!

Tvoje pracovné úlohy budú:

- spolupráca pri plánovaní, príprave a realizácií kontroly u dodávateľov na Slovensku i v zahraničí
- evidencia a pravidelná starostlivosť o kontrolné a meracie prostriedky
- spolupráca pri dokumentovaní a vyhodnocovaní výsledkov merania
- spolupráca s nákupom pri vyhľadávaní a overovaní budúcich potencionálnych dodávateľov
- spolupráca s oddelením konštrukcie pri optimalizácií konštruovania výrobkov vzhľadom na budúce potreby merania

- jednozmenný pracovný čas
- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
- dobré finančné ohodnotenie - PRÉMIE 3X ROČNE
- každoročné prehodnotenie mzdy
- vstupenky na kultúrne podujatia do výšky 120€ ročne
- voľné vstupy do fitnesscentra,
- príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 rokov
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- rekreačné poukazy po splnení podmienok
- mikulášsky a veľkonočný balíček
- vianočný večierok / letný festival
- výlet k Medzinárodnému dňu detí

Ďakujeme všetkým uchádzačom za poslané životopisy, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Pohovor bude prebiehať aj v cudzom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ukončené strojárske vzdelanie (min. SŠ strojárskeho smeru s maturitou, vysokoškolské vzdelanie v odbore strojárstvo /resp. kvalita produkcie výhodou)
- technik s praktickými, odbornými znalosťami v oblasti metrológie
- min. 2 ročná prax v odbore
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- znalosti MS Office
- znalosť SAP výhodou
- ochota cestovať v rámci SK a zahraničia
- flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový líder vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3716884  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac