Supervisor zahraničných montáží

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 150 EUR/mesiac+ možnosť zárobku s ďalšími príplatkami počas zahraničnej montáže až do výšky 2500€ *výsledná mzda závisí od konkrétnych pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce nie je viazaný na sídlo spoločnosti, pracovník môže pochádzať z ktorejkoľvek časti Slovenska.

- príprava, plánovanie, koordinácia a kontrola priebehu inštalácií technologických liniek po celom svete
- dozor nad montážnym personálom počas inštalácie
- kontrola kvality, funkčnosti a úplnosti vykonaných montáži
- spolupráca pri internej mechanickej montáži

- jednozmenný pracovný čas
- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- dobré finančné ohodnotenie - 3X ROČNE ODMENY
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
- každoročné prehodnotenie mzdy
- vstupenky na kultúrne podujatia do výšky 120€ ročne
- voľné vstupy na do fitnesscentra
- príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 rokov
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca príspevok
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- rekreačné poukazy po splnení podmienok
- vianočný balíček
- vianočný večierok / letný festival
- výlet k Medzinárodnému dňu detí
• ďalšie benefity na zahraničných montážach:
- príplatok počas hard karantény v zahraničí
- lety v bussiness triede
- montážny príplatok (30% k základnej mzde, za každú odpracovanú hodinu)
- vreckové (40 % z diét)
+ ďalšie, ktoré budeme prezentovať počas osobného pohovoru

Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu. Pracovný pohovor bude prebiehať v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

-technické vzdelanie v strojárskom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore strojárstvo
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota pracovať na montážach v zahraničí
-samostatný, zodpovedný prístup k práci, angažovanosť, komunikatívnosť, schopnosť presadiť sa, predpoklady pre tímovú prácu

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový líder vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1549629  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac