Výrobný a logistický pracovník v potravinárstve

BROWN&CO s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1416/28, Poprad-Matejovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Remeselná (ručná) výroba cukrového sirupu varením, následné fľašovanie, servis, a distribúcia. Udržiavanie čistoty na pracovisku.

Flexibilná pracovná doba, možnosť kariérneho postupu, práca v mladom kolektíve, kávovar, firemné auto aj na súkromné účely, po troch mesiacoch možnosť navýšenia platu, možnosť neustáleho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Email & internet - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Základy
Práca so smartfónom - Mierne pokročilý
Práca s potravinami - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zručnosť, logické myslenie, odolnosť voči stresu

Firma BROWN&CO s.r.o. pôsobí v oblasti remeselnej výroby sirupov pre HoReCa segment, a od roku 2020 aj pre retailových zákazníkov. Sirupy pod značkou BROWN&Co. Syrups vyrábame a distribuujeme vlastným logistickým kanálom do prevádzok po celom Slovensku.
ID: 4206216  Dátum zverejnenia: 17.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac