Kontrolór kvality

Brovedani Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Parková 1414/8, Galanta, okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 eur + príplatky min. 365 eur + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať kontrolu vyrobených kusov v laboratóriu, so špecifickými meracími prístrojmi ( 3D meracie zariadenia), podľa presne predpísaných kontrolných plánov a podľa potrieb výroby
• Aktívne spolupracovať s výrobnými operátormi počas odstraňovania problémov alebo počas nastavenia strojov vo výrobe,
• Vypĺňať kontrolné listy a/alebo iné predpísané formuláre,
• Vykonávať riadne a mimoriadne analýzy výrobkov a materiálov prítomných v procese výroby,
• Používať metódy a analýzy v súlade s príkazmi nadriadeného;

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, odborné školenia, jazykové kurzy, zahraničné školenia, možnosť profesijného rastu
- PRÍPLATKY:
- za zmeny - 300 eur
- dochádzkový bonus - 50 eur
- cestovný bonus - od 15 do 60 eur
+ odmena za lojalitu
+ odmena za nového zamestnanca - 1000 eur
- stravné lístky v hodnote 4 eurá plne hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

práca v 4 zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, kvalita

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, presnosť, lojalita, tímový hráč

Spoločnosť Brovedani Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Brovedani Group SpA so sídlom v Taliansku. Na Slovensku je od roku 2005. Zaoberá sa masovou výrobou kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo. Je jedným z najvýznamnejších zamestnávateľov v okolí Galanty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3433481  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 eur + príplatky min. 365 eur + zákonné príplatky