Можливість для людей з України

IT Inžinier/špecialista

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 929/15, Krupina
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 900 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy je závislá od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš naštartovať svoju kariéru v oblasti IT? U nás budeš pracovať na rôznych projektoch a mať možnosť učiť sa a získať know-how od skúsených kolegov nielen v rámci kancelárie, ale aj partnerov z Británie či Japonska. Budeš súčasťou nášho supportného tímu a tvojou úlohou bude správa a údržba informačných technológií v spoločnosti. Čísla budú tvojim každodenným partnerom. Spracovanie reportov a analýz z lokálnych, ale aj vzdialených IT systémov rozvinie a zdokonalí tvoje analytické myslenie.

Príspevok na dopravu podľa km,
2 x 10 minútová platená prestávka,
Polročný a ročný bonus,
Pravidelné prehodnotenie platu,
Príspevok na sporenie do dôchodku – III. Pilier.
Bohatý sociálny program – príspevok pri narodení dieťaťa, životné a pracovné jubileá, večierky a teambuldingy.

Ak sa vidíš na tejto pozícii, určite nám daj vedieť a pošli nám životopis. My Ti dáme vedieť či sme našli zhodu a ak áno určite sa vidíme aj osobne, aby sme sa o tebe dozvedli viac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Windows 10 - Pokročilý
Linux - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
SQL - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pokročilá znalosť:
- prostredia windows server, windows client a windows networking (web server, SQL server, file server, AD server).
Základná znalosť:
- CISCO networking LAN/WAN - security, management and troubleshooting.
- intranet/internet tvorba stránok a údržba (HTML, CSS, javascript, PHP).
Programovacie jazyky ako DELPHI, C++, C#, C or Python sú výhodou.

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4409499  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac