Technický Inžinier

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 929/15, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technických inžinierov hľadáme nového kolegu, ktorý nám pomôže naplniť naše spoločné ciele.
Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce?:
 Zabezpečiť plynulý chod zariadení na výrobných linkách a riešenie prestojov spôsobených strojmi a zariadeniami.
 Technická podpora výrobných liniek.
 Návrh a implementácia zlepšení strojového vybavenia liniek.
 Spolupráca s oddelením údržby pri riešení problémov a návrhoch zlepšení údržby.
 Spolupodieľanie sa na vývoji
 Práca s PLC a inšepkčnými kamerovými systémami.

• príspevok na dopravu podľa km,
• 33% príplatok za nadčasy,
• dodatková dovolenka,
• polročný a ročný bonus,
• bonus za odporúčanie nového zamestnanca 400 Eur,
• pravidelné prehodnotenie platu,
• príspevky na sporenie do dôchodku – III.pilier,
• zabezpečené stravovanie pre zamestnancov

Sociálny program:
• príspevok pri narodení dieťaťa,
• jubilejná odmena za odpracované roky,
• Mikuláš, vianočný večierok, teambuildingy.

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a máš záujem pracovať v našej spoločnosti je potrebné zaslať Žiadosť a Profesný životopis emailom.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, strojárske, elektrotechnické, mechatronika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Programovanie PLC - Pokročilý
Čítanie technickej dokumentácie - Pokročilý
Microsoft MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silné technické znalosti
Zodpovedný prístup k práci
Vítané sú znalosti z oblastí: elektrotechnika a pneumatické pohony a systémy
Prax na obdobnej pozícii výhodou
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 výhodou.
Odolnosť voči stresu, pracovitosť, ochota pracovať nadčasy
Manuálna zručnosť

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4366167  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac