Можливість для людей з України

Operátor vo výrobe /práca na jednu zmenu/

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 929/15, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
912 EUR/mesiacvrátane dochádzkového bonusu vo výške 120 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme výrobu a hľadáme manuálne zručných ľudí do nášho tímu operátorov vo výrobe.

Úlohou operátora je vykonávať niektorú z operácií na výrobnej linke v súvislosti v repasáciou tonerových kaziet a výrobou nových tonerových kaziet ako je triedenie, demontáž, čistenie, montáž, vizuálna kontrola a balenie.

• príspevok na dopravu podľa km,
• 33% príplatok za nadčasy,
• 2x10 minútová platená prestávka,
• dodatková dovolenka,
• polročný a ročný bonus,
• bonus za odporúčanie nového zamestnanca 400 Eur,
• pravidelné prehodnotenie platu,
• príspevky na sporenie do dôchodku – III.pilier,
• zabezpečené stravovanie pre zamestnancov

Sociálny program:
• príspevok pri narodení dieťaťa,
• jubilejná odmena za odpracované roky,
• Mikuláš, vianočný večierok, teambuildingy.

Ak Vás naša ponuka oslovila neváhajte nás kontaktovať, či už priamo tu alebo telefonicky, prípadne nás nájdete aj na FB. Pohovory robíme v stredu, stačí sa nám ozvať telefonicky a dohodnúť si presný termín. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- dobrý zdravotný stav,
- spoľahlivá dochádzka a pracovné nasadenie,
- ochota a chuť pracovať.

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4359777  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 912 EUR/mesiac